Jubileusz 20-lecia Zrzeszenia CERBUD


W 2021 r. przypada jubileusz 20-lecia powstania Krajowego Zrzeszenia Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD z siedzibą w Zaklikowie. Intencją Zarządu jest, aby ten jubileusz został w sposób właściwy uczczony. Zarówno z uwagi na dotychczasowe dokonania organizacji, jej znaczenie dla branży, ale także, a może przede wszystkim, w podziękowaniu dla naszych członków, wśród których są nadal przedsiębiorcy składający swoje podpisy w lipcu 2001 r. pod aktem powołania Zrzeszenia CERBUD na Zjeździe Założycielskim.

W planach znajduje się zatem wydanie jubileuszowej publikacji dokumentującej minione 20 lat działalności Zrzeszenia, jak również zorganizowanie jubileuszowego, dedykowano specjalnie tej rocznicy Zjazdu połączonego z uhonorowaniem osób zasłużonych dla Zrzeszenia oraz całego środowiska. Uroczysty Zjazd jest zaplanowany jest na 25 listopada 2021 r. Informacje o obchodach jubileuszu można znaleźć tutaj: http://cerbud.org.pl/index.php/zrzeszenie/jubileusz-20-lecia .

 

Kontakt

CERADBUD Sp.j.
ul. Mickiewicza 22
26-230 RADOSZYCE
woj. świętokrzyskie
tel.  +48 41 373 53 51
tel. kom. +48 601 470 180
e-mail: biuro@ceradbud.pl

Dystrybucja

Distribution

Lithuania, Latvia, Estonia


Ukraine

 Strona używa cookies i podobnych technologii. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia przeglądarki.