Aktualności

Powołanie do Komitetu Technicznego PKN

15-03-2018

  Miło jest nam poinformować, że współwłaściciel spółki CERADBUD Włodzimierz Zawrzykraj, jako reprezentant Krajowego Zrzeszenia Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD, został powołany do Komitetu Technicznego nr 233 ds. Konstrukcji Murowanych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Oznacza to uczestnictwo w pracach związanych z zagadnieniami normalizacji dotyczącymi:- elementów murowych,- zapraw budowlanych,- wyrobów dodatkowych do murów,- metod badań elementów murowych zapraw budowlanych i wyrobów pomocniczych do murów oraz murów.Problematyka normalizacyjna, którą zajmuje się KT 233 znajduje...

Zobacz więcej

Wyróżnienie od Gminy Ruda Maleniecka

12-03-2018

  W dniu 9 marca Wójt Gminy Ruda Maleniecka Leszek Kuca wraz z Zastępcą Wójta Piotrem Piecem odwiedzili siedzibę firmy CERADBUD i wręczyli właścicielom spółki dyplom gratulacyjny. Podczas spotkania z włodarzami gminy, na terenie której znajduje się nasza kopalnia gliny, omówiono możliwości dalszej współpracy i wzajemnej promocji. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy mieszkańców Gminy Ruda Maleniecka!  

Zobacz więcej

Nowe logo i strona internetowa

08-03-2018

    Tegoroczny sezon rozpoczynamy z nowym logo i nową wersją strony internetowej. Wkrótce umieścimy jeszcze więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz więcej

Sklep internetowy w nowej odsłonie

30-01-2018

  ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego sklepu internetowego po "lekkim liftingu".

Zobacz więcej

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

11-01-2018

  Podczas 26 Finału WOŚP w Gminnej Hali Sportowej w Radoszycach będzie można wylosować m.in. talony do cegielni - zapraszamy do udziału w loterii fantowej! 14 stycznia 2018r. zagra 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W Gminnej Hali Sportowej w Radoszycach wystąpią lokalne zespoły, chętni będą mogli skosztować m.in. kugla, odbędzie się licytacja oraz loteria fantowa, dla najmłodszych przygotowany będzie...

Zobacz więcej

Zapraszamy do MIASTA Radoszyce!

05-01-2018

  1 stycznia 2018 r. nasza miejscowość po prawie 150 latach odzyskała prawa miejskie.  

Zobacz więcej

Piec kręgowy Hoffmana zimą

16-12-2017

  Zbliżają się Święta i koniec roku, a w naszej cegielni rozpoczęliśmy wygaszanie pieca, który powoli pustoszeje. Zima to jedyny okres w roku, kiedy można dokładnie obejrzeć tę ciekawą budowlę technologiczną. Piec kręgowy Hoffmana to jedna z najstarszych konstrukcji służących do wypalania cegły, niektóre są już uznane za zabytkowe. Jednak ze względu na wiele zalet, tego typu piece są wciąż użytkowane w cegielniach.

Zobacz więcej

TENES Ożarów Maz. - ceglane korty tenisowe

12-12-2017

  POLECAMY: Klub Sportowy TENES z Ożarowa Mazowieckiego gra na mączce ceglanej CERADBUD.

Zobacz więcej

Zdunoplast doskonałą zaprawą dla zdunów

10-12-2017

  POLECAMY: Zaprawa zduńska ZDUNOPLAST jest termoodporną masą plastyczną, produkowaną na bazie czerwonej gliny triasowej. ZDUNOPLAST przeznaczony jest do wykonywania prac zduńskich, takich jak budowa, remonty, uszczelnianie pieców, kuchni, kominków, grillów i innych urządzeń grzewczych. Jest to gotowy, łatwy w użyciu produkt, który zastępuje stosowaną często przez zdunów mieszankę gliny i piasku. Spoina wykonana ze Zdunoplastu jest mniej krucha i bardziej wytrzymała.

Zobacz więcej

GRIT-POL - mieszanki mineralne dla gołębi

04-12-2017

POLECAMY: firma GRIT-POL produkuje mieszanki mineralne dla gołębi w oparciu o naszą glinę paloną. CERADBUD jest producentem wpisanym do Rejestru Podmiotów Paszowych pod numerem identyfikacyjnym PL26052252p, nadanym przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Końskich.

Zobacz więcej

Wyroby szamotowe w naszej ofercie

26-11-2017

  OFERUJEMY w sprzedaży detalicznej i hurtowej materiały dla zduństwa - cegły, kliny, płyty i zaprawy szamotowe, cegła licówka, glina mielona i zaprawa zduńska - przeznaczone do budowy pieców, kuchni, kominków, grillów, wędzarni i innych urządzeń grzewczych. Produkty można zakupić osobiście w naszym biurze sprzedaży lub zamówić w sklepie internetowym:

Zobacz więcej

Czarny Piątek

23-11-2017

  CZARNY PIĄTEK również w naszym sklepie internetowym!

Zobacz więcej

CERCOM - masy ceramiczne

19-11-2017

  POLECAMY: firma CERCOM wytwarza masy ceramiczne z gliny mielonej naszej produkcji.

Zobacz więcej

Co musisz wiedzieć?

15-11-2017

  POLECAMY lekturę nowej broszury, opracowanej dla nas przez znanego w branży eksperta, inż. Ryszarda Belaka, zawierającej podstawową wiedzę na temat stosowania cegieł licowych, pozwalającą uniknąć błędów podczas murowania ścian elewacyjnych:

Zobacz więcej

Budowa domu w 7 minut!

11-11-2017

ZAPRASZAMY do obejrzenia filmu - budowa domu z ceglaną elewacją w 7 minut!

Zobacz więcej

DOM MODELOWY - elewacja już gotowa!

06-11-2017

  DOM MODELOWY - elewacja z cegły licówki DECORA już gotowa. Zapraszamy do obejrzenia: Tumlin-Wykień, woj. świętokrzyskie.

Zobacz więcej

CERADBUD na Liście Polskich Marek

23-08-2017

    Marka CERADBUD została umieszczona na Liście Polskich Marek opublikowanej przez FUNDACJĘ POMYŚL O PRZYSZŁOŚCI.

Zobacz więcej

Gdzie ci murarze, prawdziwi tacy?

27-06-2017

  GDZIE CI MURARZE, PRAWDZIWI TACY? Fakt, że obecnie tak mało domów budowanych jest z cegły, wynika głównie z tego, że brakuje fachowców, którzy chcą i potrafią murować z tego ponadczasowego materiału. Często na budowie murarz odradza zastosowanie cegły inwestorowi, który chciałby wykonać porządną, trwałą elewację, argumentując, że jest to drogie i będzie długo trwało, a tak naprawdę po prostu nie umie tego zrobić. Na szczęście są jeszcze murarze potrafiący władać kielnią...

Zobacz więcej

Wyróżnienie od Zrzeszenia CERBUD

25-06-2017

      Firma CERADBUD została wyróżniona podczas XVII Walnego Zjazdu Członków Krajowego Zrzeszenia Producentów Materiałów Budowlanych CERBUD.

Zobacz więcej

Nowa siedziba otwarta!

16-06-2017

  Nowa siedziba firmy już otwarta! Budynek wzniesiony i wykończony z zastosowaniem materiałów własnej produkcji. Elewacja wykonana z cegły licówki DECORA, ściany nośne i działowe wymurowane z cegły kratówki K-3. Ściany wewnętrzne wykończone płytkami ceglanymi ASPERA i DECORA oraz tynkami glinianymi, których wdrożenie do produkcji na skalę przemysłową planujemy na przyszły rok. Wkrótce więcej materiałów foto-wideo na ten temat.

Zobacz więcej
Zobacz wcześniejsze posty

Kontakt

CERADBUD Sp.j.
ul. Mickiewicza 22
26-230 RADOSZYCE
woj. świętokrzyskie
tel.  41 373 53 51
tel. kom. 601 470 180
e-mail: biuro@ceradbud.pl

 

Sklep internetowy

sklep.ceradbud.pl

 

 

Dystrybucja

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2018 CERADBUD - Realizacja projektu: Nanotechnic

Strona używa cookies i podobnych technologii. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia przeglądarki.