Dotacje

Image
Firma CERADBUD Spółka jawna L. Zawrzykraj, W. Zawrzykraj zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

„Wzrost konkurencyjności firmy CERADBUD poprzez produkcję innowacyjnych tynków glinianych."

Celem projektu jest wdrożenie do produkcji i sprzedaży innowacyjnych, naturalnych i ekologicznych materiałów wykończeniowych w postaci tynków glinianych.

Zakres planowanej inwestycji przewiduje: budowę hali produkcyjno-magazynowej, zakup linii technologicznej do mieszania i pakowania suchych zapraw, nabycie wózka widłowego oraz paletyzatora. Całe przedsięwzięcie jest zgodne z Regionalnymi Inteligentnymi Specjalizacjami. Projekt przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności spółki CERADBUD na rynku ogólnoeuropejskim, ponieważ stopień innowacyjności projektu wykracza poza teren Polski, a innowacyjny produkt będzie wdrażany w skali Europy. W wyniku realizacji projektu utworzone zostaną nowe miejsca pracy, wprowadzone będą nowe rozwiązania organizacyjne i marketingowe. Realizacja projektu ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne, a w wyniku jego realizacji nastąpi dodatkowo uzyskanie efektu zdrowotnego, dzięki temu, że tynki gliniane, zastosowane do wykończenia wnętrz budynków, pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Wartość projektu: 1 292 244,58 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 682 893,48 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2021 CERADBUD - Realizacja projektu: Nanotechnic

 Strona używa cookies i podobnych technologii. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia przeglądarki.