Praca

Zatrudnimy pracowników na stanowiskach:

1. LABORANT BUDOWLANY
Zadania:
- pobieranie i przygotowanie próbek do badań,
- wykonywanie badań laboratoryjnych ceramicznych materiałów budowlanych, betonu i materiałów sypkich,
- opracowanie sprawozdań z badań i dokumentacji związanej z wprowadzaniem wyrobów budowlanych do obrotu,
- prowadzenie zakładowej kontroli produkcji.
Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne budowlane lub chemiczne,
- znajomość obsługi komputera,
- mile widziane doświadczenie w branży ceramicznej lub budowlanej.

2. OPERATOR MASZYN CERAMICZNYCH
Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- odbiór półfabrykatów cegły i układanie na paletach.
Wymagania:
- umiejętność sprawnej pracy w zespole,
- mile widziane uprawnienia operatora wózków jezdniowych.

3. ROBOTNIK PIECOWY
Zadania:
- układanie półfabrykatów cegły w piecu,
- układanie wyrobów gotowych na paletach.
Wymagania:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601470180 lub przesłanie zgłoszenia mailem na adres biuro@ceradbud.pl .

Data publikacji: 02.04.2019.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2018 CERADBUD - Realizacja projektu: Nanotechnic